Binnen een verzorgde en dynamische KMO-site bieden wij deze splinternieuwe bedrijfsunit van 144 m² te aan. Dankzij de moderne uitstraling, praktische indeling en uitstekende bruikbare hoogte lenen deze units zich perfect voor opslag, atelier, lichte productie met een beperkte bureelruimte.
Elke unit heeft een oppervlakte van ca. 12 m x 12 m en beschikt over een vrije hoogte van ca. 7,1 meter, wat zorgt voor een optimale benutting van de ruimte.
Voorzieningen & indeling:
Grote sectionale poort van ca. 4 meter breed
Afzonderlijke toegangsdeur
Mogelijkheid tot inrichting volgens eigen noden
Voorzien van elektriciteit, water en toilet
Beperkte bureelruimte aanwezig
2 privatieve parkeerplaatsen per unit
Troeven
Splinternieuw en energiezuinig gebouw
Onderhoudsvriendelijke constructie
Professionele en moderne uitstraling
Flexibele invulling mogelijk
Gelegen binnen een verzorgde KMO-site
Vlotte bereikbaarheid.
Onroerende voorheffing ten laste van de huurder (bedrag nog in afwachting van inkohiering).
Interesse in deze multifunctionele bedrijfsruimte?
Wij ontvangen u graag voor een professionele rondleiding ter plaatse.
| Adres: | Ambachtslaan (PARK AS) 5/13 As |
| Referentie: | PD/2416/TH/2026 |
| Prijs: | € 1.150/maand |
| Type: | Industrie |
| Beschikbaar vanaf: | Per datum |
| Ligging: | Bedrijventerrein |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 70 |
| Verhuurbare vloeroppervlakte: | 144 m² |
| WC: | Ja |
| Bureau: | Ja |
| Opslagruimte: | Ja |
Bedrijfshal: | |
| Oppervlakte: | 144 m² |
| Vrije hoogte: | 7,1 m |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
In 1993 startten Johan Telen en Hilde Leinders hun makelaarskantoor te Neeroeteren.
Hun kantoor groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde in het vastgoedgebeuren in deze grensstreek.