Dit polyvalent gelijkvloers handelspand (restaurant, afhaalrestaurant, wijnbar, kantoor, winkel...) is gelegen op 100 meter van de historische markt van Maaseik. Het heeft een bruikbare vloeroppervlakte van ca. 90m². Een extra troef is de bereikbaarheid via de achterliggende Munnikenstraat waardoor leveringen vlot kunnen verlopen.
Indeling:
Via de voordeur aan de Boomgaardstraat komen we in de verbruiksruimte/ontvangstruimte van ca. 50m². Naargelang de bestemming kan dit ingericht worden als restaurant, winkel, traiteurzaak, bureelruimte...
Aansluitend is er een 2de gedeelte dat in verbinding staat met de verbruiksruimte. Ook deze ruimte (ca. 26m²) kan naargelang de bestemming ingericht worden als keuken, archiefruimte, voorraadruimte,... En leidt naar een laatste ruimte van ca. 15m² welke rechtstreeks toegang biedt tot de Munnikenstraat.
Op de eerste verdieping bevinden zich de sanitaire voorzieningen. Zo zijn er aparte heren en damestoiletten. Deze toiletten zijn ook bereikbaar via een lift zodat ook klanten die minder goed te been zijn gemakkelijk de toiletten kunnen bereiken.
De gewelfde kelder hoort privatief bij het handelspand.
In de afbeeldingen kan u enkele mogelijke invullingen ontdekken, uiteraard zijn deze niet bindend en zijn het slechts impressies. Voor meer informatie over de mogelijkheden of een bezichtiging ter plekke kan u steeds contact opnemen met ons kantoor!
| Adres: | Boomgaardstraat 6 Maaseik |
| Referentie: | RT/2431/TK/2026 |
| Prijs: | € 179.000 |
| Type: | Restaurant |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Renovatiejaar: | 2001 |
| Op verdieping: | 0 |
| WC: | 2 |
| Keuken: | 26 m² |
| Opslagruimte: | 15 m² |
| Kelder: | 50 m² |
| Showroom: | 50 m² |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| (Stads)centrum: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Lift: | Ja |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
In 1993 startten Johan Telen en Hilde Leinders hun makelaarskantoor te Neeroeteren.
Hun kantoor groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde in het vastgoedgebeuren in deze grensstreek.