Deze vrijstaande gezinswoning is gelegen op een perceel van 5a33ca langs de doorgangsweg van Neeroeteren - Rotem.
De woning werd gebouwd in 1961 en werd recent gedeeltelijk gerenoveerd : nieuwe keuken en badkamer, nieuwe vloeren....
In 2022 werd de woning uitgebreid hetgeen in de woonkamer voor een direct tuincontact en veel lichtinval zorgt.
De extra bergruimte/bureelruimte is zeker een pluspunt.
TROEVEN :
* Gunstige ligging
* deels gerenoveerd
* Geen renovatiepverplichting !
Indeling :
Via de voordeur bereiken we de inkomhal, deze is voorzien van een tegelvloer en trap die leidt naar de 1ste verdieping.
Gastentoilet, voorzien van betegeling, met handwas.
Een ruime woonkamer, eveneens afgewerkt met tegelvloer. De mooie lichtinval en directe toegang tot de tuin via het schuifraam is hier zeker een pluspunt.
Aansluitend de recente keuken met volgende apparatuur : gootsteen, kookplaat, afzuigkap, koelkast, oven. De keuken is afgewerkt met een kunststof werkblad. Ook hier werd een tegelvloer voorzien.
Een bureelruimte / werkruimte in het nieuwe gedeelte, ook hier merken we een aangenaam tuincontact en aangename lichtinval op.
Op de 1ste verdieping bevinden zich de 3 slaapkamers en de badkamer.
De slaapkamers zijn afgewerkt met een laminaatparket.
Da badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel in badmeubel en toilet.
De woning is onderkelderd : voorraadkelder, CV kelder, bergkelder.
Verder een omheinde tuin met diverse mogelijkheden.
| Adres: | Burgemeester Henrylaan 46 Dilsen-Stokkem |
| Referentie: | HL/2363/TK/2026 |
| Prijs: | € 289.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 533 m² |
| Bewoonbare opp.: | 144 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1961 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| EPC Certificaat Nr.: | 202603280003821277RES1 |
| EPC Index: | 311,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
In 1993 startten Johan Telen en Hilde Leinders hun makelaarskantoor te Neeroeteren.
Hun kantoor groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde in het vastgoedgebeuren in deze grensstreek.