Deze stijlvolle woning is gelegen op een perceel van 6a32ca are op een rustige locatie te Kinrooi. De woning beschikt over 4 slaapkamers en 2 garages!
Troeven:
- Hoogwaardig afgewerkte gezinswoning
- EPC-label C
- 2 garages
- 4 slaapkamers
Indeling:
Via de voordeur komen we in de inkomhal. Deze inkomhal leidt aan de rechterzijde naar een functionele bureelruimte. Deze ruimte kan ook perfect gebruikt worden als gelijkvloerse slaapkamer. Aan de linkerzijde leidt de inkomhal naar de gezellig zitkamer, deze zitkamer is voorzien van een massieve parketvloer en een houtkachel. Via een dubbele deur komen we in de eetruimte die in verbinding staat met de open keuken. De keuken is volledig uitgerust met volgende apparatuur: vaatwasser, 5-pits gasfornuis met afzuigkap, heteluchtoven, magnetron en een koelkast. Het geheel is afgewerkt met een granieten werkblad. Vervolgens vinden we op het gelijkvloers een achterinkom die leidt naar een inpandige garage en een wasberging. Verder is er een gelijkvloerse badkamer uitgerust met een douche en een badmeubel met ingebouwde wastafel. Tenslotte is er een gastentoilet.
Op de eerste verdieping vinden we een nachthal dewelke leidt naar 4 ruime slaapkamers en een tweede toilet. Er is een opbergzolder (met uitbreidingsmogelijkheden) bereikbaar via een zolderluik en een praktische kelder.
Tuin:
De volledig omheinde tuin is volledig aangelegd, zo zijn de wandelpaadjes en de oprit voorzien in fraaie kasseien. De achtertuin is uitgerust met fraaie beplanting en graspartijen. Er is een houten tuinhuis en de tweede, ruime gemetselde garage is uitermate geschikt voor opslag, hobbyruimte of een werkplaats.
| Adres: | Lemmensstraat 24 Kinrooi |
| Referentie: | RT/2421/TK/2026 |
| Prijs: | € 499.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 632 m² |
| Perceelbreedte: | 18 m |
| Perceeldiepte: | 36,89 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1999 |
| Gevelbreedte: | 12 m |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 50 m², Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 2 |
| Garage Types: | Vrijstaand steen, Inpandig |
| Raamwerk: | Hardhout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| EPC Certificaat Nr.: | 202605120003867397RES1 |
| EPC Index: | 293,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
In 1993 startten Johan Telen en Hilde Leinders hun makelaarskantoor te Neeroeteren.
Hun kantoor groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde in het vastgoedgebeuren in deze grensstreek.