Deze zeer ruime woning is gelegen op een perceel van 29a90ca te Molenbeersel. Door de zeer landelijke ligging kan de bewoner genieten van alle rust en privacy. De woning beschikt over 4 ruime slaapkamers, 2 badkamers, 2 keukens en een nog af te werken zolder!
Troeven:
- Zeer rustige ligging
- Riante woning met 4 slaapkamers
- Zolder nog volledig naar eigen smaak in te richten
- Bosrijke tuin biedt oase aan rust en privacy
Indeling:
Rechterzijde:
Via de voordeur komen we in de inkomhal. Deze inkomhal leidt naar de 2 gelijkvloerse slaapkamers. Vanuit een van deze slaapkamer is er een vaste trap die toegang geeft tot de af te werken zolderruimte. Deze zolder kan naar eigen smaak en voorkeur afgewerkt worden.
Verder vinden we op het gelijkvloers een woonkamer met aansluitend een open keuken ingericht met toestellen en een badkamer met ligbad, toilet en wastafel.
Linkerzijde:
De linkerzijde van de woning is op dit moment te bereiken via de achterzijde maar kan perfect in verbinding gesteld worden met de rechterzijde. In de linkerzijde vinden we op het gelijkvloers een volledig gerenoveerde woonkamer met open keuken, een comfortabele badkamer met inloopdouche en 2 wastafels en een berging met aansluitingen voor het wasmachine. Via een wenteltrap komen we op de 1ste verdieping waar er toegang is tot de 2 ruime slaapkamers.
Tuin:
De bosrijke achtertuin is een oase van rust. Met kronkelende wandelpaadjes en diverse zitplaatsen is het voor de bewoner puur genieten in eigen tuin!
| Adres: | Fosheistraat 98 Kinrooi |
| Referentie: | RT/2425/TK/2026 |
| Prijs: | € 379.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 2.990 m² |
| Perceelbreedte: | 37 m |
| Perceeldiepte: | 79 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1945 |
| Gevelbreedte: | 20 m |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| EPC Certificaat Nr.: | 202605120003867395RES1 |
| EPC Index: | 647,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
In 1993 startten Johan Telen en Hilde Leinders hun makelaarskantoor te Neeroeteren.
Hun kantoor groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde in het vastgoedgebeuren in deze grensstreek.