Dit gelijkvloers appartement is gelegen in een rustige woonstraat, op wandelafstand van de historische markt met gezellige horeca en restaurants, ontspanningsmogelijkheden, supermarkten en scholen.
Het idyllische Heppeneert bevindt zich op slechts 500 meter, ideaal voor wie houdt van natuur en rust.
Via de gemeenschappelijke trappenhal bereiken we de voordeur van het appartement.
De private inkomhal is afgewerkt met een verzorgde tegelvloer.
De ruime woonkamer beschikt over twee grote ramen die zorgen voor een aangename en natuurlijke lichtinval.
Aansluitend bevindt zich de volledig geïnstalleerde keuken, uitgerust met volgende toestellen: kookplaat, afzuigkap, gootsteen, vaatwasser en koelkast.
De badkamer is ingericht met een inloopdouche en wastafel.
Apart toilet.
Slaapkamer 1 en slaapkamer 2 zijn beide afgewerkt met een onderhoudsvriendelijke laminaatvloer.
De berging voorziet aansluitingen voor wasmachine en droogkast, ook de electrische boiler bevindt zich hier.
Het ruime terras biedt voldoende privacy en vormt de ideale plek om te ontspannen.
Aansluitend beschikt het appartement over een private carport en garage met wentelpoort.
Verder is er nog een praktische en ruime kelderberging aanwezig.
TROEVEN:
*Rustige en centrale ligging
*Gelijkvloers appartement (vlot toegankelijk)
*Verzorgde, kleinschalige residentie
*Ook interessant voor investeerders!
| Adres: | Pater Kraewinckels en Snijderslaan 18/1 Maaseik |
| Referentie: | HL/2409/TK/2026 |
| Prijs: | € 199.500 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 120 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1976 |
| Kamers: | 2 |
| Slaapkamers: | Ja |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 40 m² |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260513-0003867833-RES-1 |
| EPC Index: | 540,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
In 1993 startten Johan Telen en Hilde Leinders hun makelaarskantoor te Neeroeteren.
Hun kantoor groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde in het vastgoedgebeuren in deze grensstreek.