Deze hedendaagse BEN-nieuwbouwwoning in pastorijstijl bevindt zich op een rustige, groene locatie aan de Scheffersweg in Neeroeteren. Ze beschikt over ruime woonvolumes en wordt gebouwd met kwalitatieve, energiezuinige bouwmaterialen
De logische indeling en ruime woonvolumes staan garant voor een aangename woonbeleving.
Start bouwwerking begin 2026. De koper geniet een ruime keuzevrijheid in de afwerking, gaande van casco+ over gefaseerde afwerking tot volledige totaalafwerking.
Deze pastorijwoning wordt opgetrokken op een perceel van 04 are70 ca en geniet van een fraai en open uitzicht, hetgeen bijdraagt aan een rustig en landelijk woongevoel. Bovendien ligt de woning op wandelafstand van het kanaal Zuid-Willemsvaart en slechts enkele minuten van het centrum van Neeroeteren, met vlotte verbindingen richting Maaseik, Bree en de Nederlandse grens.
RUWBOUWMATERIALEN:
- Fundering: volle grond
- Gevelsteen: Oude Beerse
- Dakbedekking: pannen 'antraciet'
- Buitenschrijnwerk: Mengeling PVC-zwart en hout naturel
- Dorpels: arduin
- Afvoer- en hanggoten: zink
Realisatie bouwwerken door ervaren aannemers, met bijzondere aandacht voor kwaliteit en duurzame materialen.
INDELING:
Op het gelijkvloers treffen we een inkomhal met toegang tot de leefruimte en geïntegreerde keuken. de grote schuifraam zorgt voor veel lichtinval met toegang tot het terras dat uitgeeft op de achtertuin en het open groene zicht. Aansluitend aan de keuken bevindt zich een praktische voorraadberging, bereikbaar via een binnendeur én een aparte zijdeur, vlak daarnaast is er nog de aparte wasplaats uitgerust met aansluitingen voor wasmachine en droogkast.
Het eerste verdiep omvat een nachthal met toegang tot het apart toilet, 3 slaapkamers van ca. 18 m², 16 m² en 16m² en een badkamer van ca.10m².
Op de tweede verdieping, bereikbaar via een vaste trap, wordt het woonvolume verder doorgetrokken. Deze zolderruimte biedt tal van mogelijkheden voor een inrichting naar eigen voorkeur.
Alle gedetailleerde afmetingen en oppervlaktes staan op de bijgevoegde plannen (documenten).
| Adres: | Scheffersweg 4 Neeroeteren |
| Referentie: | PD/2306/TK/2025 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Ligging: | Landelijk, Aan vaarwater, Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 470 m² |
| Perceelbreedte: | 12 m |
| Perceeldiepte: | 38 m |
| Bebouwde opp.: | 97 m² |
| Bewoonbare opp.: | 265 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 8,34 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Kamers: | 14 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Terras: | 24 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
| Kadastrale benaming: | Maaseik afdeling MAASEIK 2 AFD/NEEROETEREN/, sectie A met perceelnummer 1610/00D000 [72024A1610/00D000] |
| Kadastrale Nummers: | 1610/00D000 [72024A1610/00D000] |
| Kadastrale Oppervlakte: | 469 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
In 1993 startten Johan Telen en Hilde Leinders hun makelaarskantoor te Neeroeteren.
Hun kantoor groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde in het vastgoedgebeuren in deze grensstreek.