Deze vrijstaande nieuwbouwwoning is gelegen op een perceel van 6a22ca op een rustige locatie nabij het kanaal de Zuid-Willemsvaart. De woning beschikt over 3 slaapkamers, een multifunctionele zolderruimte & wordt bovendien uitgerust met de nieuwste technieken!
Troeven:
- 6% BTW tarief mogelijk woning voor rechthebbenden! Vraag gerust meer informatie!
- Energiezuinige woning: e-peil max. 20 - driedubbele beglazing (pvc-profielen van Schüco),
zonnepanelen, vloerverwarming, warmtepomp, ventilatiesysteem D met warmterecuperatie
en hoogwaardige isolatie;
- Verschillende afwerkingsmogelijkheden, afwerken naar eigen smaak;
- Kwalitatieve materialen en lokale onderaannemers.
Indeling
Gelijkvloers:
Via de voordeur bereiken we de inkomhal waar er een apart gastentoilet is voorzien. Deze inkomhal geeft toegang tot de ruime leefkeuken en woonkamer. De opstelling, afwerking en de toestellen van de keuken kunnen zelf samengesteld worden naar wens. Hiervoor is een budget voorzien bij een voorafbepaalde leverancier die instaat voor de kwaliteit van de materialen. Verder is er zowel in leefruimte als in de keuken toegang tot de achtertuin. Grenzend aan de keuken is er een functionele berging met aansluitingen voor het wasmachine.
Eerste verdieping:
Via de trap in de leefruimte bereik je de nachthal op de eerste verdieping. Deze nachthal geeft toegang tot alle kamers op deze verdieping. Er zijn 3 slaapkamers voorzien van respectievelijk 12,3, 12 en 11,1 vierkante meter. Daarnaast kan men de badkamer indelen en inrichten naar eigen smaak. Ook hiervoor is een budget voorzien bij een leverancier. Tenslotte bevindt zich op deze verdieping een apart toilet en een handige dressing/berging/bureau.
2de verdieping:
De zolder wordt toegankelijk gemaakt door middel van een vaste trap. We voorzien de bepleistering van de nokken, de technieken, de chape en een airco-unit. De verdere afwerking (vloeren en gyproc) zijn niet inbegrepen. Vraag gerust meer informatie indien u de zolder toch volledig afgewerkt wenst. Dit kan uiteraard ook.
Alle gedetailleerde afmetingen kan je vinden op de bijgevoegde grondplannen (zie: documenten).
!Zowel vloeren, sanitair als keuken zijn zelf en naar eigen smaak te kiezen bij vooraf bepaalde leveranciers. Hierdoor heeft de koper enorm veel vrijheid en kan hij/zij de woning geheel naar eigen smaak afwerken!
Details:
- E-peil max 20
- De woning wordt verwarmd door vloerverwarming dmv een warmtepomp;
- De woning kan casco, casco + of volledig afgewerkt opgeleverd worden, de geadverteerde
prijs is voor de afgewerkte woning exclusief btw, registratierechten, notariskosten en
aansluiting nutsvoorzieningen.
- Buitenaanleg niet inbegrepen met uitzondering van de draad en de haag grenzend aan de achterbuur. (linker- en achterperceelgrens)
- Deze woning wordt aangeboden onder opschortende voorwaarde voor het verkrijgen van de omgevingsvergunning.
| Adres: | Hagedorenstraat 16 Neeroeteren |
| Referentie: | RT/2401/TK/2026 |
| Prijs: | € 450.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Perceeloppervlakte: | 622 m² |
| Perceelbreedte: | 27 m |
| Perceeldiepte: | 30 m |
| Bewoonbare opp.: | 176 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 11,1 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 (0 m², 0 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 27 m², Woonkamer |
| Keuken: | 20 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Garage Types: | Carport |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Raamwerk: | PVC, Aluminium - Schuifraam wordt uitgevoerd in aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen - Cronus Antiek - Vandersanden |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Driedubbel |
| Sanitair: | Conform |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Warmtepomp, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Warmtepomp, Elektriciteit |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| EPC E-peil: | 20,00 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
| Opbrengsteigendom: | Neen |
In 1993 startten Johan Telen en Hilde Leinders hun makelaarskantoor te Neeroeteren.
Hun kantoor groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde in het vastgoedgebeuren in deze grensstreek.