Dit ruime duplex appartement is ideaal gelegen in de dorpskern van Neeroeteren, op wandelafstand van supermarkten, bakker, scholen en ontspanningsmogelijkheden.
TROEVEN:
- Geen renovatieverplichting (Label C)
- Vier ruime slaapkamers
- Twee terrassen
- Centrale ligging
- Inclusief garage bereikbaar via het Goyenspad
Via de gaanderij bereiken we de private inkom op het gelijkvloers, vanwaar een trap ons naar de eerste verdieping leidt.
Op de eerste verdieping bevindt zich een royale inkomhal met een stijlvolle dubbele glazen deur als echte blikvanger. Verder is er een vestiaire en een gastentoilet aanwezig.
De lichtrijke woonkamer in L-vorm biedt een aangename leefruimte, met een schuifraam dat toegang geeft tot het terras.
De gesloten keuken is praktisch ingericht en voorzien van alle nodige toestellen: kookplaat met afzuigkap, koelkast, spoelbak en vaatwasser. Aansluitend bevindt zich een handige bijkeuken met extra opbergruimte en plaats voor de aardgasketel.
De badkamer op deze verdieping beschikt over een ligbad, een wastafel met meubel en aansluitingen voor wasmachine en droogkast.
Via de trap bereiken we de tweede verdieping, waar een ruime nachthal toegang geeft tot vier volwaardige slaapkamers. De twee slaapkamers aan de straatzijde beschikken bovendien over een eigen terras. Verder is er nog een apart toilet aanwezig.
De garage met sectionale poort is bereikbaar via het achterliggende Goyenspad.
| Adres: | Spilstraat 8/1 Neeroeteren |
| Referentie: | HL/2408/TK/2026 |
| Prijs: | € 289.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1970 |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, L-kamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 637 |
| EPC Certificaat Nr.: | 202605100003864364RES1 |
| EPC Index: | 196,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
In 1993 startten Johan Telen en Hilde Leinders hun makelaarskantoor te Neeroeteren.
Hun kantoor groeide door de jaren heen uit tot een vaste waarde in het vastgoedgebeuren in deze grensstreek.